Kamera IP DH-340IPSN-28-G Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 11000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
DH-340IPSN-28-G to kamera IP, w obudowie typu turret, o rozdzielczości 3.7MP, z obiektywem 2.8mm (stały).
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 3.7MP (2560x1440@20fps), sensor 1/3” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (93°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
  • Oświetlacz LED (białego światła) o zasięgu do 20m
  • Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
  • WDR 120dB, BLC, HLC
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście audio
  • Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
  • Obudowa o stopniu szczelności IP67
  • Zasilanie DC12V (~400mA) / PoE (~6W)