Kamera IP BSH-360IPSN-28 Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 14000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Towar na zamówienie
Czas wysyłki: 14 dni roboczych
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
BSH-360IPSN-28 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 5.7MP, z obiektywem 2.8mm (stały).
Wybrane cechy:
  • Rozdzielczość maksymalna 5.7MP (3200x1800@20fps), sensor 1/2.5” CMOS (16:9)
  • Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (103°)
  • Oświetlacz IR o zasięgu do 20m
  • Oświetlacz LED (białego światła) o zasięgu do 20m
  • Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
  • WDR 120dB, BLC, HLC
  • Wbudowany mikrofon
  • 1 wejście audio
  • Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
  • Obudowa o stopniu szczelności IP67
  • Zasilanie DC12V (~400mA) / PoE (~9W)