Kod producenta: BMH-380IPSN-28
Kod produktu: PR-0031
Kamera IP BMH-380IPSN-28 Provision-ISR
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
BMH-380IPSN-28 to kamera IP, w obudowie typu bullet, o rozdzielczości 8MP, z obiektywem 2.8mm (stały).
Wybrane cechy:
- Rozdzielczość maksymalna 8MP (3840x2160@20fps), sensor 1/2.8” CMOS (16:9)
- Obiektyw 2.8mm (stały), kąt widzenia (104°)
- Oświetlacz IR o zasięgu do 30m
- Oświetlacz LED (białego światła) o zasięgu do 20m
- Slot na kartę pamięci microSD (do 256GB)
- WDR 120dB, BLC, HLC
- Wbudowany mikrofon
- 1 wejście audio
- Quantum IoT Nano agent firmy Check Point™
- Obudowa o stopniu szczelności IP67
- Zasilanie DC12V (~800mA) / PoE (~11.5W)