Kamera IP 2MP odczyt tablic LPR XNO-6120R/FNP
Za zakup produktu otrzymasz 141000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Wybrane cechy oprogramowania:
  • Czarna i biała lista – użytkownik może zdefiniować do 2000 numerów rejestracyjnych
Najważniejsze cechy i funkcje kamery:
  • Rozdzielczość maks. 2 MP (1920 x 1080)
  • Obiektyw motozoom 5,2 do 62,4 mm (zoom optyczny 12x)
  • 60 kl./s przy wszystkich rozdzielczościach (H.265 / H.264)
  • Obsługa kodeków H.265, H.264, MJPEG, wielostrumieniowość
  • Mechaniczny filtr podczerwieni (dzień / noc)
  • WDR (150 dB), usuwanie zamglenia
  • Detekcja kierunkowa, podejrzanego zachowania, zamglenia, dźwięku, sabotażu, klasyfikacja dźwięku
  • Detekcja ruchu
  • 2 gniazda kart pamięci SD/SDHC/SDXC (maks. 512 GB)
  • Tryb korytarzowy, obsługa funkcji korekcji zniekształceń obiektywu (LDC)
  • Obsługa funkcji WiseStream II
  • Zakres widoczności IR do 70m
  • Zasilanie PoE / 24 VAC, 12 VDC