Głośnik IP PR-HS30W-IP Provision-ISR
Za zakup produktu otrzymasz 28000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
PR-HS30W-IP to aktywny głośnik tubowy IP o mocy 30W, urządzenie jest zgodne z ONVIF. Może być mocowany do ściany lub do sufitu.
Wybrane cechy:
  • Moc: 30W
  • Maks. SPL: 120dB
  • Pasmo przenoszenia: 350Hz~8kHz
  • Kodowanie audio: OPUS (48kHz), MP3 (44.1kHz), G.722 ADPCM (16kHz), G.711 PCMU/PCMA (8kHz)
  • Funkcje audio: Transmisja na żywo lub do 10 wgranych plików (wyzwalane przez API)
  • Wzmacniacz: Wbudowany 15W
  • Interfejs: 10/100 Base-TX, RJ45
  • Zasilanie: DC12V / PoE (~2.5A) / 24V (~1.5A)
  • Klasa szczelności: IP67
  • Wymiary 285 x 205 x 290mm (szerokość x wysokość x długość)
  • Waga 2kg
  • Temperatura pracy -30°C~60°C