Adapter gigabit PoE do 12V SDIP-12-121 Atte
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
SDIP-12-121 - Adapter PoE Gigabit obniżający napięcie do 12V (następca modelu ASDC-12-121-HS)
  • przeznaczony do pracy w sieciach 10/100/1000Mb/s
  • współpraca z switchami PoE 802.3af
  • współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE 35-56VDC
  • niewielkie rozmiary modułu
  • zoptymalizowany układ złącz RJ45 ułatwiający montaż w puszkach instalacyjnych
Gigabitowy adapter SDIP-12-121 to przetwornica DC/DC obniżająca napięcie. Urządzenie pozwala nam na zasilanie urządzeń o nominalnym napięciu 12V za pomocą PoE 802.3 af lub PoE PASSIVE 35-56V. Podstawowym zastosowaniem adaptera jest zasilanie urządzeń takich jak kamera, stacja bramowa z elektrozaczepem wymagających zasilania 12V. Gigabitowa przepustowość pozwala na pełne wykorzystanie prędkości transmisji.
Na wyjściu RJ45 nie mamy zasilania PoE jedynie samą transmisję LAN.
Dane techniczne:
Całkowita ilość portów: 2 Porty PoE, 1 Wtyk DC
Napięcie zasilania: 35 ... 56 VDC (PoE)
Napięcie wyjściowe: 12 VDC +/-3%
Prąd wyjściowy: 1 A
Zabezpieczenia przepięciowe: LAN IN, LAN OUT, DC OUT
Zabezpieczenia przeciążeniowe: DC OUT Zabezpieczenie przetwornicy 2A
Sygnalizacja zasilania: LED DC (czerwona) - obecność zasilania DC_OUT
Sygnalizacja PoE: LED LAN (żółta) - obecność zasilania PoE na porcie
Zakres temperatur pracy: -25°C ... +50°C
Wymiary (S x W x G): 63 x 20 x 19 mm