Adapter PoE DC/DC SDIP-12-240 ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
SDIP-12-240 Adapter PoE Gigabit obniżający napięcie do 24V (następca modelu ASDC-12-240-HS)
  • rozwiązanie zasilania urządzeń AP WiFi wymagających napięcia PoE 24 V z dowolnego switcha PoE
  • szeroki zakres napięcia wejściowego
  • niewielkie rozmiary modułu
Gigabitowy adapter SDIP-12-240 to nieizolowana przetwornica DC/DC obniżająca napięcie. Urządzenie pozwala na zmianę standardu PoE 802.3 af lub PoE PASSIVE 35-56V na standard PoE PASSIVE 24V. Podstawowym zastosowaniem adaptera jest zasilanie urządzeń dostępowych AP WiFi wymagających napięcia zasilającego PoE na poziomie 24V. Gigabitowa przepustowość pozwala na pełne wykorzystanie prędkości transmisji bezprzewodowej.
Urządzenie może być zasilane ze switchy 802.3af oraz PoE PASSIVE.
Dane techniczne:
Całkowita ilość portów: 2 Porty PoE
Napięcie zasilania: 35 ... 56 VDC (PoE)
Napięcie wyjściowe: 24 VDC +/-3%
Prąd wyjściowy: 0,5 A
Zabezpieczenia przepięciowe: LAN IN, LAN OUT
Sygnalizacja PoE: LED LAN (żółta) - obecność zasilania PoE na porcie
Zakres temperatur pracy: -25°C ... +50°C
Wymiary (S x W x G): 63 x 20 x 19 mm