Zasilacz impulsowy BCS-ZA4802 48V 2A
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
BCS-ZA4802 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym, przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem 48VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 2A.
Cechy produktu:
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 48V (DC_OUT)
  • Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 3A
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 48V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 180÷240V AC 50÷60 Hz
Nominalne napięcie wyjściowe: 48V
Typowa sprawność: >90%
Moc zasilacza: 96W (moc ciągła)
Wydajność prądowa zasilacza: 2A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem: na poziomie 3A
Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT: Zabezpieczenie elektroniczne
Zabezpieczenie przed przepięciami: Wejście AC-warystor, wyjście DC–dioda transil
Temperatura pracy: -10°C - 40°C