Kod producenta: 12V/5A/UP4
Kod produktu: 12V/5A/UP4
Zasilacz impulsowy 12V/5A/UP4
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Zasilacz przeznaczony do współpracy z kamerami CCTV.
Dane techniczne:
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie zasilania: | 100 ... 240 V AC |
| Zakres częstotliwości: | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V DC |
| Wydajność prądowa zasilacza: |
| Moc zasilacza: | 60 W |
| Liczba wyjść: | 4 szt. |
| Temperatura pracy: | - 10 °C ... 50 °C |
| Zabezpieczenia: |
| Typ obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.23 kg |
| Wymiary: | 148 x 55 x 37 mm |
Dane techniczne
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące
Zasilacze wewnętrzne DC
- Typ/rozmiar wtyku Terminal zaciskowy
- Napięcie wyjściowe 12V DC
- Wydajność prądowa 5A