Zasilacz buforowy PSG2-24V3A Pulsar
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
PSG2-24V3A to moduł zasilacza buforowego do zabudowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 27.6V DC (24V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
- Znamionowe napięcie wyjściowe 27.6V DC
- Prąd wyjściowy: 3A (zależnie od prądu ładowania akumulatora)
- Prąd ładowania akumulatora: 0.5A / 1A - wybierany zworką
- Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 3.5A
- Wysoka sprawność 89%
- Sygnalizacja pracy - dioda LED na PCB zasilacza
- Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
- OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
- OVP - nadnapięciowe >37V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
- UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<19V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 200 - 240 V AC, 50/60Hz |
| Rekomendowany akumulator: |
| Sprawność: | 89% |
| Pobór prądu: | 1A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej: | 30mA |
| Wymiary: | 159 x 98 x 42 [+/-2mm] |
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.