Zasilacz buforowy PSG2-12V1A Pulsar
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1-2 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
PSG2-12V1A to moduł zasilacza buforowego do zabudowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC (12V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
  • Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
  • Prąd wyjściowy: 1A
  • Prąd ładowania akumulatora: 0.2A
  • Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 1.2A
  • Wysoka sprawność 82%
  • Sygnalizacja pracy - dioda LED na PCB zasilacza
  • Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
  • OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
  • OVP - nadnapięciowe >19V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
  • UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<9.5V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Dane techniczne:
Zasilanie:200 - 240 V AC, 50/60Hz
Wyjście zasilania:
  • 1.2 A / 17 W (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem)
  • 11 - 13.8 V DC - praca buforowa
  • 10 - 13.8 V DC - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora:
  • 0.2A
Rekomendowany akumulator:
  • 1.2~7Ah SLA
  • Dobierając akumulator należy mieć na uwadze zalecane prądy ładowania danego modelu
Sprawność:82%
Pobór prądu:0.2A
Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej:30mA
Wymiary:110 x 78 x 36 [+/-2mm]
Wyjścia techniczne:
  • EPS - awaria AC, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
  • APS - awaria akumulatora, przekaźnik NO/NC (1 A@ 30 V DC / 50 V AC)
Warunki pracy:
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +40°C
  • Wilgotność względna: 20% ~ 90%, bez kondensacji
Uwagi
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.