Zasilacz buforowy HPSG2-12V7A-C Pulsar
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
HPSG2-12V7A-C to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC (12V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
- Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
- Prąd wyjściowy w dozorze dla Grade 1 i 2: 1.41A
- Miejsce na akumulator 12V/17Ah
- Prąd ładowania akumulatora: 1A / 2A - wybierany zworką
- Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 7A
- Dynamiczny test akumulatora
- Kontrola ciągłości obwodu akumulatora
- Kontrola napięcia akumulatora
- Kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
- Funkcja START - manualne uruchomienie zasilania tylko przy zasilaniu akumulatorowym
- Wysoka sprawność 87%
- Sygnalizacja pracy - diody LED
- Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
- OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
- OVP - nadnapięciowe >19V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
- UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<9.5V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
- Przepięciowe
- Antysabotażowe - tamper obudowy (otwarcie), styk NC
- Wyjście techniczne EPS - sygnalizacja awarii AC (przekaźnik NO/NC)
- Wyjście techniczne APS - sygnalizacja awarii akumulatora (przekaźnik NO/NC)
Zgodność z normami:
- Grade 2 - Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2
- Norma kontroli dostępu EN60839-11
Sygnalizacja LED
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 200 - 240 V AC, 50/60Hz |
| Wyjście zasilania: |
| Prąd ładowania akumulatora: |
| Rekomendowany akumulator: |
| Sprawność: | 87% |
| Pobór prądu: | 1A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej: | 30mA |
| Wymiary: |
| Zabezpieczenia: |
| Wyjścia techniczne: |
| Zamykanie: |
| Montaż: | Natynkowy |
| Sygnalizacja: | Sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie: | Blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień ochrony EN60529: | IP 20 |
| Warunki pracy: |
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.