Zasilacz buforowy HPSG2-12V3A-C Pulsar
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
HPSG2-12V3A-C to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar, spełniający normę Grade 2. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC (12V +/- 15% DC).
Wybrane cechy:
- Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
- Prąd wyjściowy w dozorze dla Grade 1 i 2: 1.41A
- Miejsce na akumulator 12V/17Ah
- Prąd ładowania akumulatora: 0.5A / 1A - wybierany zworką
- Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 3.5A
- Wysoka sprawność 86%
- Sygnalizacja pracy - diody LED
- Zasilanie 200 - 240 V AC
Zabezpieczenia:
- OLP - przeciążeniowe - 105~150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
- OVP - nadnapięciowe >19V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 minuty)
- UVP - ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora V<9.5V (+/- 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 200 - 240 V AC, 50/60Hz |
| Rekomendowany akumulator: |
| Sprawność: | 86% |
| Pobór prądu: | 0.5A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza podczas pracy bateryjnej: | 30mA |
| Wykonanie: | Blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe.