Zasilacz buforowy HPSB-12V2A-B Pulsar
Za zakup produktu otrzymasz 2000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
HPSB-12V2A-B to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC/2A.
Wybrane cechy:
  • Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
  • Prąd wyjściowy: 2A
  • Miejsce na akumulator 12V/7Ah
  • Prąd ładowania akumulatora: 0.5A
  • Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 2.5A
  • Kontrola stanu akumulatora
  • Wysoka sprawność 87%
  • Sygnalizacja pracy - diody LED
  • Zabezpieczenia SCP, OLP, OVP, UVP i tamper (otwarcie obudowy)
  • Zasilanie 200 - 240 V AC
Sygnalizacja LED
Sygnalizacja LED
Dane techniczne:
Zasilanie:200 - 240 V AC, 50/60Hz
Wyjście zasilania:
  • 2.5 A / 35 W (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem)
  • 11 - 13.8 V DC - praca buforowa
  • 10 - 13.8 V DC - praca bateryjna
  • Zakres regulacji napięcia wyjściowego: 13.5-14V
Rekomendowany akumulator:
  • 1 x 12V/7Ah
  • Miejsce na akumulator: 155 x 100 x 75 [+/-2 mm]
Sprawność:87%
Wymiary:
  • 170 x 180 x 82 [+/-2 mm]
  • dystans od podłoża: 8 mm
Zabezpieczenia:
  • SCP - Przeciwzwarciowe
  • OLP - Przeciążeniowe
  • OVP - Nadnapięciowe
  • UVP - Przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
  • Przepięciowe
  • Tamper - otwarcie obudowy (styk NC - obudowa zamknięta, maks.: 0.5A@50 V DC)
Zamykanie:skręcana
Montaż:natynkowy
Sygnalizacja:sygnalizacja optyczna LED
Wykonanie:blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa
Stopień ochrony EN60529:IP 20
Warunki pracy:
  • Temperatura pracy: -10°C ~ +40°C
  • Wilgotność względna: 20% ~ 90%, bez kondensacji
Uwagi
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe. Urządzenie powinno być zamontowane w pomieszczeniach zamkniętych o normalnej wilgotności powietrza (RH=90% maks. bez kondensacji) i temperaturze z zakresu -10°C do +40°C.