Zasilacz buforowy HPSB-12V10A-D Pulsar
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
HPSB-12V10A-D to zasilacz buforowy, impulsowy, marki Pulsar. Przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających napięcia 13.8V DC/9A.
Wybrane cechy:
- Znamionowe napięcie wyjściowe 13.8V DC
- Prąd wyjściowy: 9A (zależnie od prądu ładowania akumulatora)
- Miejsce na akumulator 12V/40Ah
- Prąd ładowania akumulatora: 1A / 4A
- Sumaryczny maksymalny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem: 10A
- Kontrola stanu akumulatora
- Wysoka sprawność 87%
- Sygnalizacja pracy - diody LED
- Zabezpieczenia SCP, OLP, OVP, UVP i tamper (otwarcie obudowy)
- Zasilanie 200 - 240 V AC
Sygnalizacja LED
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 200 - 240 V AC, 50/60Hz |
| Wyjście zasilania: |
| Prąd ładowania akumulatora: | 1A / 4A - ustawiane zworką |
| Rekomendowany akumulator: |
| Sprawność: | 87% |
| Wykonanie: | blacha DC01, 1mm, RAL9003 (biały), metalowa |
Uwagi
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie (wymagane i konieczne dla danego kraju) zezwolenia i uprawnienia do przyłączania (ingerencji) w instalacje 230 V oraz instalacje niskonapięciowe. Urządzenie powinno być zamontowane w pomieszczeniach zamkniętych o normalnej wilgotności powietrza (RH=90% maks. bez kondensacji) i temperaturze z zakresu -10°C do +40°C.