Zasilacz buforowy BCS-ZA1206/UPS/F/KD
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Dostępność:
Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Cechy produktu:
  • wyprowadzony przewód z wtykiem DC do zasilania kontrolera
  • wbudowany switch sabotażowy
  • sygnalizacja stanu zasilacza za pomocą diod LED, umiejscowionych na obudowie
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń KD w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
Dane techniczne:
Akumulator 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7Ah
Napięcie wyjściowe 12 VDC +/-15%
Prąd wyjściowy 6 A
Moc zasilacza 72 W
Sprawność 90% @70 W
Napięcie wejściowe 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
  • Zasilanie sieciowe:
    • Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 9 A (po zwarciu może być wymagany restart zasilacza)
  • Praca z akumulatora:
    • Bezpiecznik topikowy 6,3A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
  • Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem:
  • Bezpiecznik topikowy 6,3A
  • Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem:
  • Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,2 V z automatycznym powrotem po podaniu napięcia sieciowego
Sygnalizacja pracy
  • LED1 (żółta) - obecność napięcia sieci
  • LED2 (zielona) - obecność napięcia wyjściowego
  • LED3 (czerwona) - ładowanie akumulatora
Wyjścia techniczne
  • OUF – brak napięcia +DC_OUT
  • ACF – brak napięcia AC
  • Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC Samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy
  • Obudowa BCS-F
  • Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm
  • Obudowa malowana proszkowo na kolor biały
  • Zamontowany tamper otwarcia
Montaż Montaż naścienny przez otwory montażowe 6 mm
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Wymiary 300 x 320 x 90 mm