Zasilacz buforowy BCS-ZA1206/UPS/E 12V 6A
Za zakup produktu otrzymasz 4000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Bezprzerwowy zasilacz impulsowy typu BCS-ZA1206/UPS/E przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem z zakresu 10V ÷ 13,9V DC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 6A. Układ jest przystosowany do pracy z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA.
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V - maksymalny prąd zwarcia na poziomie 9A
  • elektroniczne zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia BATT
  • zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora (bezpiecznik 6,3A)
  • zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V oraz wejścia AC
  • typowa sprawność zasilacza >90%
Dane techniczne:
Model: BCS-ZA1206/UPS/E
Napięcie zasilania: 180÷240V AC 50÷60 Hz
Moc zasilacza: 72W – moc ciągła, 108W moc maksymalna
Napięcie wyjściowe: 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe 10,5÷12,6V - praca bateryjna
Prąd wyjściowy: maks. 6A praca ciągła
Prąd ładowania akumulatora: 1A lub 2A wybierane zworką JP1
Napięcie odłączenia akumulatora: 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci
Zabezpieczenie przed przeciążeniem: 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia: 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik) Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza
Wyjścia techniczne: wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście OUF – brak napięcia +DC_OUT, ACF – brak napięcia AC
Funkcja startu przy braku zasilania AC: samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Zakres temperatur pracy: -10°C ... +40°C