Zasilacz buforowy 12V 8A AUPS-100-120-H ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 7000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
  • Łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
  • Możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • Przepusty kablowe z tyłu obudowy
  • Miejsce na NVR
Specyfikacja:
Miejsce na akumulator 2 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah
Napięcie wyjściowe 10,2 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy 8 A - ciągły 10 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora)
Moc zasilacza 100 W - ciągła 120 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność 90% @70 W
Napięcie wejściowe 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia
  • Zasilanie sieciowe: Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 12 A (automatyczny powrót po zwarciu)
  • Praca z akumulatora: Bezpiecznik topikowy 10 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
  • Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem: Bezpiecznik topikowy 10 A
  • Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem: Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,2 V
Sygnalizacja 1/2
Sygnalizacja 2/2
AUPS-100-120-H (obudowa):
  • LED AC (zielona) - obecność napięcia sieci
  • LED DC (czerwona) - obecność napięcia wyjściowego
  • ACF – brak napięcia AC (NC)
  • Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC Samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy
  • Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm, malowana proszkowo na kolor biały
  • Zamontowany tamper otwarcia
  • Systemowe otworowanie 4,8 mm w rastrze 10,8 mm
  • Dystans do ściany 8 mm Otwory montażowe 6 mm
Montaż Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -25 ... +50°C
Wymiary (S x W x G) 450 x 400 x 140 mm