Zasilacz buforowy 12V 3.5A AUPS-40-120-L1 ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 3000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
  • Łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
  • Możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • W komplecie 4 uchwyty umożliwiające montaż obudowy bez naruszania stopnia ochrony IP56
Specyfikacja:
Miejsce na akumulator 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7Ah
Napięcie wyjściowe 10,8 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy 3,5 A - ciągły 5 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora)
Moc zasilacza 42 W - ciągła 60 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność 92% @40 W
Napięcie wejściowe 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora do 1,5A (zależny od stopnia rozładowania akumulatora)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
  • Zasilanie sieciowe: Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 7 A (automatyczny powrót po zwarciu)
  • Praca z akumulatora: Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
  • Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem: Bezpiecznik topikowy 6,3 A
  • Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem: Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,8 V
Sygnalizacja
AUPS-40-120-OF (moduł):
  • OUF – brak napięcia +DC_OUT (NC)
  • ACF – brak napięcia AC (NC)
  • Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC Przycisk START
Konstrukcja obudowy
  • Obudowa ABOX-L1: Materiał obudowy - tworzywo, Kolor szary (RAL7035)
  • Zamontowane dławnice 1 x M16, 1 x M20
Montaż Montaż naścienny z wykorzystaniem uchwytów montażowych (w komplecie)
Stopień ochrony IP56
Temperatura pracy -25 ... +50°C
Wymiary (S x W x G) 190 x 240 x 90 mm (wewnętrzne) 198 x 248 x100 mm (zewnętrzne)