Kod producenta: SPT-1G/1GP-30W-S
Kod produktu: SPT-1G/1GP-30W-S
Zasilacz PoE SPT-1G/1GP-30W-S
Dane techniczne:
| Standardy: |
| Napięcie wejściowe: | 100 V ... 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 52 V DC |
| Liczba wejść: | 1 |
| Złącze: | 2 x Gniazdo RJ-45 |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 580 mA |
| Diody sygnalizacyjne: |
| Moc wyjściowa: | 30 W |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe |
| Obsługiwana prędkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet |
| Wybrane cechy: | Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -20 ... 50 °C / 10 ... 90 % |
| Waga: | 0.18 kg |
| Wymiary: | 166 x 55 x 40 mm |