Kod producenta: SPT-1G/1G-90W-H
Kod produktu: SPT-1G/1G-90W-H
Zasilacz PoE 90 W SPT-1G/1G-90W-H
Dane techniczne:
| Standardy: | IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt |
| Napięcie wejściowe: | 100 V ... 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 52 ... 56 V DC |
| Diody sygnalizacyjne: |
| Moc wyjściowa: | 90 W |
| Obsługiwana prędkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - Gigabit Ethernet |
| Wybrane cechy: | Możliwość fizycznego łączenia zasilaczy ze sobą |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -20 ... 50 °C / 0 ... 95 % |
| Waga: | 0.226 kg |
| Wymiary: | 145 x 64 x 42 mm |