Kod producenta: NDR-120-48
Kod produktu: NDR-120-48
Zasilacz DIN 48V/2.5A NDR-120-48 MeanWell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
NDR 48V/120W/2.5A zasilacz na szynę DIN
- Zasilanie: 90÷264VAC / 127÷370VDC
- Wyjście zasilania: 2,5A/48VDC
- Zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48V÷55V
- Sprawność: 89%
- Zabezpieczenia: SCP, OLP, OVP, OHP*
- Wymiary: W=40 H=125 D=113 mm