Kod producenta: HDR-150-12
Kod produktu: HDR-150-12
Zasilacz DIN 12V/150W/11.3A Mean Well HDR-150-12
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
HDR 12V/150W/11.3A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie: | 85÷264VAC, 120÷370VDC |
| Wyjście zasilania: |
| Sprawność: | 89% |
| Wymiary montażowe: | 6SU (105mm) |