Kod produktu: AUPS-70-240-XL1
Zasilacz AUPS-70-240-XL1 SMPS 24V 3A 72W ATTE
Opis
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-XL1 (2x AKU 7Ah), typu AUPS-70-240-XL1.
Układy są przystosowane do pracy z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA.
• łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm