Zasilacz AUPS-70-240-F SMPS 24V 3A 72W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 5000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-F (2x AKU 7Ah), typu AUPS-70-240-F
  • łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie systemowe w rastrze 10,8 mm
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
Dane techniczne:
Akumulator 2 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7Ah (jednakowe akumulatory połączone szeregowo)
Napięcie wyjściowe 24 VDC +/-15%
Prąd wyjściowy 3 A
Moc zasilacza 72 W
Sprawność 90% @70 W
Napięcie wejściowe 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza Zasilanie sieciowe: Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 5A (wymagany restart zasilacza) Praca z akumulatora: Bezpiecznik topikowy 3,15A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora Przed odwrotnym podłączeniem / przeciążeniem: Bezpiecznik topikowy 3,15A Przed głębokim rozładowaniem: Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 20,4V z auto powrotem
Wyjścia techniczne OUF – brak napięcia +DC_OUT ACF – brak napięcia AC Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC Samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm malowana proszkowo na kolor biały Zamontowany tamper otwarcia Systemowe otworowanie 4,8 mm w rastrze 10,8 mm Dystans do ściany Otwory montażowe 6 mm
Montaż Montaż naścienny przez otwory montażowe 6 mm
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Wymiary 300 x 320 x 90 mm