Kod produktu: APS-90-480-L1
Zasilacz APS-90-480-L1 SMPS 48V 2A 90W ATTE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, Iout 2A, Pout 96W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-90-480-L1
APS-90-480-L1 to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
- odporność na zwarcia i przeciążenia
- odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
- łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Dane techniczne:
| Napiecie wyjściowe | 48 VDC +/-3% |
| Prąd wyjściowy | 2A |
| Moc zasilacza | 96W |
| Sprawność | 93% @90 W |
| Napięcie zasilania | 190 ... 260 VAC, 50 Hz |
| Zabezpieczenia wejścia | Bezpiecznik T3,15A |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem zasilacza | Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 3A |
| Zabezpieczenie przed przepięciami | Wejście AC – warystor Wyjście DC – dioda transil |
| Temperatura pracy | -20 ... +50°C |
| Montaż | Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie |
| Stopień ochrony | IP56 |
| Wymiary | 242 x 190 x 90 mm |