Kod produktu: APS-70-240-E
Zasilacz APS-70-240-E SMPS 24V 3A 72W ATTE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej, ABOX-E, typu APS-70-240-E
APS-70-240-E to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- odporność na zwarcia i przeciążenia
- odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
- łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Dane techniczne:
| Napiecie wyjściowe | 21 ... 26 VDC (regulowane potencjometrem V_adj) |
| Prąd wyjściowy | 3A |
| Moc zasilacza | 72W |
| Sprawność | 90% @60W |
| Napięcie wejściowe | 180 ... 240 VAC |
| Zabezpieczenia wejścia | Bezpiecznik T3,15A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | 5A (wymaga restartu zasilacza) |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | 5A |
| Temperatura pracy | -10 ... +40°C |
| Konstrukcja obudowy | Obudowa ABOX-E Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm Obudowa malowana na kolor biały Zamontowany tamper otwarcia Dystans do ściany |
| Montaż | Otwory montażowe 6 mm, możliwością zawieszenia |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 251 × 200 × 85 mm |