Kod produktu: APS-70-120-L1
Zasilacz APS-70-120-L1 SPMS 12V 6A 72W ATTE
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-70-120-L1
APS-70-120-L1 to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- odporność na zwarcia i przeciążenia
- odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
- łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Dane techniczne:
| Napiecie wyjściowe | 11,2 ... 14,2 VDC (regulowane potencjometrem V_adj) |
| Prąd wyjściowy | 6A |
| Moc zasilacza | 72W |
| Sprawność | 90% @60W |
| Napięcie wejściowe | 180 ... 240 VAC |
| Zabezpieczenia wejścia | Bezpiecznik T3,15A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | 9A (wymaga restartu zasilacza) |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | 9A |
| Temperatura pracy | -20 ... +50°C |
| Stopień ochrony | IP56 |
| Montaż | Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie |
| Wymiary | 240 x 190 x 90 mm |