Zasilacz APS-70-120-E SMPS 12V 6A 72W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 3000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Opis
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-E, typu APS-70-120-E
APS-70-120-E to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Dane techniczne:
Napiecie wyjściowe 11,2 ... 14,2 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy 6A
Moc zasilacza 72W
Sprawność 90% @60W
Napięcie wejściowe 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenia wejścia Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed zwarciem 9A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 9A
Temperatura pracy -20 ... +40°C
Konstrukcja obudowy Obudowa ABOX-E Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm Obudowa malowana na kolor biały Zamontowany tamper otwarcia Dystans do ściany
Stopień ochrony IP20
Montaż Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia
Wymiary 250 × 200 × 85 mm