Kod produktu: BNC-W75/ZAC-RG59
Wtyk zaciskany BNC-W75/ZAC-RG59 [na sztuki]
| Rodzaj złącza: | BNC Wtyk prosty |
| Mocowanie elementów złącza: | Zaciskanie |
| Mocowanie ekranu: | Zaciskanie |
| Mocowanie żyły: | Zaciskanie - Pozłacane złącze zapobiega utlenianiu się styków |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 5.9 mm |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.007 kg |
| Wymiary: | Ø 14 mm x 30 mm |