Kod produktu: BNC-W/70-HAND
Wtyk skręcany BNC-W/70-HAND
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Wtyk BNC nakręcany na kabel koncentryczny.
Wtyk zaprawia się błyskawicznie bez dodatkowych narzędzi.
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | BNC Wtyk prosty |
| Mocowanie elementów złącza: | nie |
| Mocowanie ekranu: | Wkręcanie |
| Mocowanie żyły: | Wciskanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 7.0 mm |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.010 kg |
| Wymiary: | Ø 14 mm x 35 mm |