Kod produktu: BNC-W/55-HAND
Wtyk skręcany BNC-W/55-HAND [na sztuki]
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | BNC Wtyk prosty |
| Mocowanie elementów złącza: | nie |
| Mocowanie ekranu: | Wkręcanie |
| Mocowanie żyły: | Wciskanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 5.5 mm |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Materiał: | Metal |
| Przykładowe zastosowanie: |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.011 kg |
| Wymiary: | Ø 14 mm x 36 mm |