Kod produktu: JACK-W/3.5/S
Wtyk plastikowy JACK-W/3.5/S stereo [na sztuki]
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | JACK Wtyk prosty Ø 3.5 mm STEREO |
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie elementów złącza: | Skręcanie |
| Mocowanie ekranu: | Zaciskanie |
| Mocowanie żyły: | Lutowanie |
| Przeznaczenie: | Kabel ekranowany |
| Średnica kabla: | max. 4.5 mm |
| Materiał: | Metal / PET |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.004 kg |
| Wymiary: | Ø 10 x 50 mm |