Kod produktu: JACK-W/3.5/S/KAT
Wtyk kątowy JACK-W/3.5/S/KAT stereo
Dane techniczne:
| Rodzaj złącza: | JACK Wtyk kątowy Ø 3.5 mm STEREO |
| Mocowanie elementów złącza: | Zaciskanie |
| Mocowanie ekranu: | Zaciskanie |
| Mocowanie żyły: | Lutowanie |
| Przeznaczenie: | Kabel koncentryczny |
| Średnica kabla: | max. 5.5 mm |
| Materiał: | Metal / PET |
| Wybrane cechy: |
| Waga: | 0.004 kg |
| Wymiary: | 29 x 28 x 12 mm |