Uchwyt ścienny kątowy USL-38/300-H ocynkowany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Rodzaj towaru | Uchwyt antenowy |
| Rodzaj montażu | murowy |
| Typ | USL-38/300-H |
| Kod towaru | E8731 |
| Marka | CORAB |
| Rodzaj | kątowy |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Cynkowanie | ogniowe |
| Wysokość uchwytu | 218 mm |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Cybant w komplecie | Nie |
| Średnica rury | 38 mm |
| Dystans do mocowania | 277 mm |