Kod produktu: URL-32L20
Uchwyt rurowy URL-32L20
Dane techniczne:
| Materiał: | Stal ocynkowana |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 32 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 190 mm |