Kod produktu: URI-32Z30
Uchwyt rurowy URI-32Z30
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Uchwyt rurowy służy do zamocowania anten lub kamer do rury lub do balustrady.
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica masztu: | max. 50 mm |
| Średnica rury uchwytu: | Ø 32 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 350 mm |