Kod produktu: UMZ-32L20
Uchwyt murowy UMZ-32L20
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica: | Ø 32 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 200 mm |