Kod produktu: UMZ-32L10
Uchwyt murowy UMZ-32L10
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Materiał: | Metal |
| Średnica: | Ø 32 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Dystans od powierzchni montażu: | 100 mm |
| Mocowanie: | 2 x Kołki rozporowe Ø 8 mm |