Kod produktu: U19-2U/165
Uchwyt do urządzeń rack U19-2U/165
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Dane techniczne:
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.96 kg |
| Głębokość wewnętrzna: | 157 mm |
| Wymiary: | 520 x 94 x 170 mm - RACK 19 " x 2 U |