Switch PoE 8-portowy APTI-POE0802G-120W-ECO
Dane techniczne:
| Porty LAN: |
| Szybkość transmisji: |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 8 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 120 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Zarządzanie: | nie |
| Tryby pracy: | E+V - Extend On : 250 m @ 10 Mb/s - Porty 1 ... 4 |
| Diody LED: | Power, Extend, Link/Act, PoE |
| Wybrane cechy: |
| Certyfikaty: | CE |
| Obudowa: | Metalowa |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.68 kg |
| Wymiary: | 200 x 122 x 45 mm |