Switch 26-portowy 24x PoE BCS-L-SP2402G-2SFP-M(2)
Za zakup produktu otrzymasz 33000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa w 1 dzień roboczy, paczka do 30kg
Dane techniczne:
Nazwa Urządzenia: BCS-L-SP2402G-2SFP-M(II)
Linia produktowa: BCS LINE
Porty PoE: 24×RJ45 100Mbps
Porty uplink: 2×RJ45 1Gbps / 2×SFP 1Gbps
Switch zarządzalny: Tak
Port zarządzania: 1×RJ45
Standard IEEE: 802.3af / 802.3at / 802.3bt / 802.3 / 802.3u / 802.3x / 802.3ab / 802.3z
Transfer: 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation
Przekazywanie pakietów: 6.55Mpps
Przepustowość: 8.8Gbps
Tablica MAC: 4K
Pamięć bufora pakietów: 2.75Mbit
Tryb STANDARD: 100m
Tryb EXTEND: Tryb EXTEND obsługuje transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6)
PoE pin: 1,2,4,5(+), 3,6,7,8(-)
Moc switcha PoE: 360W (port 1-2 max 90W / port 3-24 max 30W)
Zabezpieczenie: Electrostatic 8kV environment / 6kV contact, 2kV DM / 4kV surge protection CM
Zasilanie: 100~240V AC
Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
Waga: 3 kg
Obudowa: 1U
Wymiary (W×D×H): 440×300×44mm