Kod producenta: SPT-POE/12V6A
Kod produktu: SPT-POE/12V6A
Splitter PoE SPT-POE/12V6A
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
SPT-POE/12V6A zasilany jest z linii PoE 802.3at/bt i obniża napięcie do 12 V na wyjściu DC 2.1/5.5 mm. Dodatkowo napięcie wyjściowe wyprowadzone jest na złącze terminala z zaciskami śrubowymi.
Urządzenie może współpracować ze wszystkimi urządzeniami PSE (Power Source Equipment) lub zasilaczami PoE działającymi zgodnie ze standardem IEEE 802.3af/at/bt, rozdzielając napięcie (12 V DC) i dane na dwa przewody, umożliwiając instalację urządzeń nie zgodnych z zasilaniem PoE, takich jak punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP w miejscach gdzie brak linii lub gniazd zasilających.
Dane techniczne:
| Moc wyjściowa: | 60 W (chwilowa 72 W) |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V DC |
| Liczba wejść: | 1 szt. RJ-45 - 100/1000 Mb/s |
| Liczba wyjść: |
| Napięcie wejściowe: | 48 ... 57 V DC |
| Diody sygnalizacyjne: | PWR, PoE |
| Wybrane cechy: |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe : 1.5 kV |
| Obudowa: | Metalowa |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -20 °C ... 50 °C / 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 105 x 77 x 24 mm |