Przetwornica DC/DC BCS-AVC1203 12V DC
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Moduł typu BCS-AVC1203 jest wysokosprawną przetwornicą DC/DC przeznaczoną do zasilania rejestratorów, dysków sieciowych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego zasilania 12VDC pracujących z zasilaczem buforowym, którego napięcie wyjściowe zmienia się w zakresie od 10V do 14V w zależności od trybu pracy (akumulator/sieć).
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia zasilającego
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V oraz wejścia zasilania
Dane techniczne:
Model: BCS-AVC1203
Obudowa: Brak – konstrukcja otwarta
Wymiary obudowy: 39 × 62 × 24 mm (szer. × dł. × wys.)
Typ zasilacza: impulsowy
Sprawność: >85%
Moc zasilacza: 30W (moc ciągła)
Zakres napięcia wejściowego: 6÷35V
Napięcie wyjściowe: 12V +/-5%
Prąd wyjściowy: maks. 2,5A
Prąd jałowy przetwornicy: maks.8mA
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia: 3A – próg zadziałania zabezpieczenia, 8A – pełne zwarcie (maksymalnie 30s)
Zakres temperatur pracy: -10°C ... +40°C