Kod produktu: ASUC-30-480-OF
Przetwornica DC/DC ASUC-30-480-OF ATTE
Opis
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-480-OF.
Przetwornice DC/DC grupy ASUC to wysokosprawne moduły podnoszące napięcie przystosowane do pracy z typowym zasilaczami buforowym o napięciu wyjściowym 12VDC lub 24VDC wykorzystywanymi w systemach telewizji przemysłowej oraz sieciach bezprzewodowych WiFi.
| Napięcie wyjściowe |
48VDC +/-2% |
| Moc wyjściowa |
30W @12V |
| Sprawność |
90% @Vin=12V,Pout=25W |
| Prąd jałowy przetwornicy |
18mA @12V |
| Zakres temperatur pracy |
-20...+40°C |
| Wymiary, waga |
25x60x16mm, 0,02kg |