Kod produktu: ASUC-100-AD0-OF
Przetwornica DC/DC ASUC-100-AD0-OF 100W ATTE
Opis
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, nieizolowana, Vin 10V...30VDC, Vout 12...48VDC, Pout 100W, moduł do zabudowy, typu ASUC-100-AD0-OF
Przetwornice DC/DC grupy ASUC to wysokosprawne moduły podnoszące napięcie przystosowane do pracy z typowym zasilaczami buforowym o napięciu wyjściowym 12VDC lub 24VDC wykorzystywanymi w systemach telewizji przemysłowej oraz sieciach bezprzewodowych WiFi.
Urządzenia są wygodnym rozwiązaniem problemu zasilania i umożliwiają min.:
- łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
- tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem na poziomie 12...48VDC
Dane techniczne:
| Moc wyjściowa | 120W @24V, 80W @12V |
| Sprawność | 93% @Vin=12V,Pout=80W |
| Zakres napięcia wejściowego | 10...30VDC |
| Napięcie wyjściowe | 12...48VDC |
| Prąd jałowy przetwornicy | 27mA @12V |
| Zakres temperatur pracy | -20...+40°C |
| Obudowa | Moduł do zabudowy |
| Montaż | Kołki dystansowe zatrzaskowe |
| Wymiary, waga | 40x83x27mm, 0,036kg |