Przetwornica DC/DC ASUC-100-480-OF 100W ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Opis
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, nieizolowana, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 100W, moduł do zabudowy, typu ASUC-100-480-OF
Przetwornice DC/DC grupy ASUC to wysokosprawne moduły podnoszące napięcie przystosowane do pracy z typowym zasilaczami buforowym o napięciu wyjściowym 12VDC lub 24VDC wykorzystywanymi w systemach telewizji przemysłowej oraz sieciach bezprzewodowych WiFi.
Urządzenia są wygodnym rozwiązaniem problemu zasilania i umożliwiają min.:
  • łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
  • tworzenie rozproszonych systemów monitoringu z centralnym zasilaniem na poziomie 12...48VDC
Dane techniczne:
Moc wyjściowa 120W @24V, 80W @12V
Sprawność 93% @Vin=12V,Pout=80W
Zakres napięcia wejściowego 10...30VDC
Napięcie wyjściowe 48VDC +/-2%
Prąd jałowy przetwornicy 27mA @12V
Zakres temperatur pracy -20...+40°C
Obudowa Moduł do zabudowy
Montaż Kołki dystansowe zatrzaskowe
Wymiary, waga 40x83x27mm, 0,036kg