Przetwornica DC/DC ASDC-12-120-HS ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Adapter PoE obniżający napięcie, Vin 13...56VDC, Vout 12VDC, Iout 1A, Pout 12W, kompatybilny ze switchami PoE PASSIVE, złącza RJ45/RJ45, typu ASDC-12-120-HS
Adapter ASDC-12-120-HS to nieizolowana przetwornica DC/DC obniżająca napięcie.Urządzenie jest zasilane z linii PoE 48 V i dostarcza stabilizowanego napięcia wyjściowego o poziomie 12 V. W wersji ASDC-12-120-HS adaptera napięcie wyjściowe 12 V jest dostępne we wtyku RJ-45. Urządzenie może być zasilane ze switchy PoE PASSIVE.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • rozwiązanie zasilania urządzeń WiFi wymagających napięcia PoE 12 V z linii PoE 48 V
  • szeroki zakres napięcia wejściowego
  • niewielkie rozmiary modułu
Dane techniczne:
Obsługiwane zasilacze PoE PASSIVE PoE
Złącza RJ-45 / RJ-45 - napięcie wejściowe / wyjściowe
Napiecie wyjściowe 12 VDC +/-3% - napięcie PoE na RJ-45
Prąd wyjściowy 1A
Napięcie wejściowe
13 ... 56 VDC - napięcie PoE na RJ-45
Sygnalizacja LED czerwona wewnątrz gniazda RJ-45 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy`
Izolacyjna folia polietylenowa
Stopień ochrony IP20
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Wymiary / waga 75 x 21 x 17 mm / 0,015 kg