Przetwornica ASDIC-60-121-OF izolowana ATTE
Za zakup produktu otrzymasz 1000 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, izolowana, Vin 20...30VDC, Vout 12VDC, Iout 5A, Pout 60W, moduł do zabudowy, typu ASDIC-60-121-OF
  • łatwą zabudowę w małogabarytowych obudowach
  • eliminację zakłóceń występujących w nieizolowanych systemach zasilania DC
Dane techniczne:
Moc wyjściowa 60W
Sprawność 90% @50W
Zakres napięcia wejściowego 20...30VDC
Napięcie wyjściowe 12VDC +/-2%
Izolacja 1,5kV
Zakres temperatur pracy -20...+40°C
Obudowa Moduł do zabudowy
Montaż Kołki dystansowe zatrzaskowe
Wymiary, waga 75x39x30mm, 0,051kg