Ogrzewacz półprzewodnikowy HG-140-60W
Za zakup produktu otrzymasz 0 pkt.
Dowiedz się więcej o programie lojalnościowym.
brutto netto
zawiera 23% VAT
Dostępny
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Dostawa do paczkomatu w 1-2 dni robocze.
Opis
Ogrzewacz półprzewodnikowy HG-140-60W działa w oparciu o termistor PTC.
Uwaga! Urządzenie jest przystosowane do eksploatacji wyłącznie w zamkniętych szafach rozdzielczych. Ze względów bezpieczeństwa należy zachować minimalny odstęp 50mm od przewodów oraz innych urządzeń. Termistory PTC nie są przystosowane do łączenia szeregowego.
Dane techniczne:
Element grzewczy: Termistor PTC - półprzewodnikowy, samoregulujący
Radiator: Aluminium - Wytłaczane profile, Powierzchnia anodowana
Złącza: Zaciski kablowe - 3 szt.
Zasilanie: 110 V ... 265 V AC/DC
Pobór prądu: max. 2.5 A - w chwili załączenia
Moc: 60 W
Montaż: Szyna DIN 35 mm, w pionie
Temperatura załączonego ogrzewacza: 120 °C ... 140 °C
Temperatura pracy: -45 °C ... 70 °C
Waga: 0.32 kg
Wymiary: 184 x 70 x 58 mm